KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748376
nr 1674 8376
Carolus Pallya (1875-1930), Ungern, Hästar på marknad, Signerad. Olja på pannå, bildmått: 10,5-15 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 19:13:09
25/1 20:27:52